• Zuid Eschmarke Zaterdag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 dec. 14:45PH 7 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Schelfhorst
    19 jan. 12:45Zuid Eschmarke 2 - SDC '12 7Sportpark Het Diekman
    26 jan. 14:30SDC '12 6 - Zuid Eschmarke 2Sportpark De Molendijk
    2 feb. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Sportlust Glanerbrug 4Sportpark Het Diekman
    9 feb. 14:45De Tubanters 1897 3 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Diekman-Oost
    16 feb. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Victoria '28 3Sportpark Het Diekman
    9 mrt. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Quick '20 11Sportpark Het Diekman
    16 mrt. 16:15Losser 2 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Brilmansdennen
    23 mrt. 14:30SDC '12 7 - Zuid Eschmarke 2Sportpark De Molendijk
    13 apr. 12:30Sparta E. 6 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Schreurserve - Sparta
    20 apr. 12:45Zuid Eschmarke 2 - GVV Eilermark 3Sportpark Het Diekman
    11 mei. 14:30Quick '20 12 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Vondersweijde
    18 mei. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Sparta E. 7Sportpark Het Diekman
    25 mei. 14:30Drienerlo 4 - Zuid Eschmarke 2Sportcentrum UT
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.GVV Eilermark 3 - Zuid Eschmarke 20 - 8
  • Poulestanden Zuid Eschmarke 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuid Eschmarke 23300163139
    2AJC '96 3320111656
    3Achilles '12 4 (zat)3102511-63
    4Barbaros 23003315-120

    Poulestanden Zuid Eschmarke 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zuid Eschmarke 21091086107628
    2Zaterdag 3871030111922
    3SDC '12 6861130141619
    4Drienerlo 4105232224-217
    5Sparta E. 6751130102016
    6Losser 2951343182516
    7SDC '12 793243136-511
    8Quick '20 1283141420-610
    9De Tubanters 1897 3103162545-2010
    10Quick '20 11103072650-249
    11GVV Eilermark 3101182365-424
    12Sportlust Glanerbrug 481161138-273
    13Sparta E. 79018838-301

    Poulestanden Zuid Eschmarke 2 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ATC '65 500000000
    2ATC '65 400000000
    3Doetinchem 200000000
    4Drienerlo 500000000
    5DVC'26 4 zat00000000
    6HSC '21 500000000
    7Juliana '32 400000000
    8PH 800000000
    9PH 700000000
    10Sportclub Overdinkel 200000000
    11SVDW '75 200000000
    12De Tubanters 1897 300000000
    13Zaterdag 300000000
    14VIOD 200000000
    15Zelos 400000000
    16Zuid Eschmarke 200000000