• Zuid Eschmarke Zaterdag 2

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    31 aug. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Avanti W. 3Sportpark Het Diekman
    7 sep. 14:30Juliana '32 2 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Groot Driene
    14 sep. 12:30Sparta E. 4 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Schreurserve - Sparta
    21 sep. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Avanti W. 2Sportpark Het Diekman
    28 sep. 13:00FC Winterswijk 4 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Jaspers
    5 okt. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Victoria '28 2Sportpark Het Diekman
    12 okt. 14:30UDI 2 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Wesselerbrink Midden
    26 okt. 13:30FC Aramea 2 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Wesselerbrink Zuid
    2 nov. 15:00HSC '21 3 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Groot Scholtenhagen
    9 nov. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Achilles E 2Sportpark Het Diekman
    16 nov. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Rigtersbleek 3Sportpark Het Diekman
    23 nov. 16:30Quick '20 6 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Vondersweijde
    30 nov. 12:45Zuid Eschmarke 2 - Vogido 2Sportpark Het Diekman
    7 dec. 12:45Zuid Eschmarke 2 - AZSV 9Sportpark Het Diekman
    1 feb. 15:15Avanti W. 2 - Zuid Eschmarke 2Sportpark Het Zoutendijk
    8 feb. 12:45Zuid Eschmarke 2 - HSC '21 3Sportpark Het Diekman
    15 feb. 12:30Achilles E 2 - Zuid Eschmarke 2Sportpark cvv Achilles E
    7 mrt. 12:45Zuid Eschmarke 2 - UDI 2Sportpark Het Diekman
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zuid Eschmarke 2 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Avanti W. 300000000
    2Juliana '32 200000000
    3Sparta E. 400000000
    4Zuid Eschmarke 200000000

    Poulestanden Zuid Eschmarke 2 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Achilles E 200000000
    2FC Aramea 200000000
    3Avanti W. 200000000
    4AZSV 900000000
    5HSC '21 300000000
    6Quick '20 600000000
    7Rigtersbleek 300000000
    8UDI 200000000
    9Victoria '28 200000000
    10Vogido 200000000
    11FC Winterswijk 400000000
    12Zuid Eschmarke 200000000