• Start gloednieuw seizoen

    Nog een paar weekjes, en dan start het seizoen 2018-2019!


    Voor Zuid Eschmarke in vele opzichten een nieuw seizoen, want we zullen spelen op de accommodatie van Sportclub Enschede.
    Na een geslaagde verhuisdag op 14 juli jl. waan je je al aardig thuis aan de Weggelhorstweg.

    Op zondag 26 augustus houden we een VRIJWILLIGERSDAG, vanaf 9:00 uur.
    We gaan de accommodatie speelklaar maken: velden uitzetten, de doelen plaatsen en wat er verder nodig is.
    Rond 14:30 uur sluiten we af met een hapje en drankje en kunnen we kijken naar de Formule 1.

    Bij dezen de oproep om te komen helpen! Ook wij Zuid Eschmarkers zullen de handen uit de mouwen moeten steken om het komende seizoen op een goed complex te kunnen voetballen.
    Je kunt je opgeven via info@zuideschmarke.nl of bij Bas Veenendaal.

    Eenmaal gesetteld in ons nieuwe, gezamenlijke clubgebouw, zoeken we mensen die achter de bar willen helpen.
    Graag zien we voor ons bekende gezichten terug.

     

    Indelingen nieuwe competitie en bekerwedstrijden
    Helemaal hieronder vind je de bekerwedstrijden voor onze teams en de eerste speelavond voor de 35+teams.
    Hier mogen we een team extra verwelkomen!

    Ook zie je de indelingen voor onze teams.
    Op 17 augustus wordt de nummering bekendgemaakt, daarna kunnen de speelschema's worden gemaakt.
    Hou ook de Voetbal.nl-app goed in de gaten.

    Indelingen competitie     Seizoen 2018-2019        
    JO17-1     Zaterdag 2     Zondag 2  
    4e Klasse 18     6e Klasse 33     7e Klasse 26  
                   
    SC Overdinkel JO17-2 13:30   Sportlust Glanerbrug 4 14:30   RSC 8 09:00
    Vogido JO17-4 12:45   Drienerlo 4 14:30   Vogido 8 10:45
    Quick '20 JO17-7 12:45   De Tubanters1897 3 14:30   LSV 5 10:45
    LSV JO17-2 12:15   Sparta E. 6 12:30   Rigtersbleek 5 10:45
    De Tubanters JO17-2 12:45   Sparta E. 7 12:30   Eilermark 4 10:00
    Avanti W. JO17-4 15:00   Losser 2 16:15   EFC PW 1885 3 12:00
    Achilles E/EMOS JO17-2 12:00   Zuid Eschmarke 2 12:45   Lutte De 4 09:00
    Losser JO17-4 14:30   SDC '12 6 14:30   Lutte De 5 09:00
    Sparta E. JO17-5 11:30   Victoria '28 3 14:30   Zuid Eschmarke 2 09:30
    Sparta E. JO17-6 14:30   SDC '12 7 14:30   UDI 3 09:30
    Sportlust Gl. JO17-3 11:00   Quick '20 11 14:30   Phenix 3 10:00
    Zuid Eschmarke JO17-1 13:00   Quick '20 12 14:30   DTC '07 4 09:30
                   
    35+1     35+2     35+3  
    1e Klasse 29     1e klasse 30     1e Klasse 33  
                   
    Sportlust Glanerbrug 35+1     Victoria '28 35+1     Vosta 35+2  
    Zuid Eschmarke 35+1     BSC Unisson 35+1     De Tubanters 35+3  
    De Tubanters1897 35+2     UDI 35+1     EFC PW 1885 35+3  
    FC Aramea 35+1     Zuid Eschmarke 35+2     Zuid Eschmarke 35+3  

     

    Noteer alvast in je agenda: Vrijwilligersdag! en natuurlijk de wedstrijden van je team.

    Nummer Datum Tijd Categorie Thuisteam Uitteam
      26-8-2018 09:00 Vrijwilligersdag! accommodatie speelklaar maken  
            tot 14:30, daarna hapje en drankje  
               
    15284 1-9-2018 16:00 B1400 Beker reserve zaterdag  Achilles '12 4 Zuid Eschmarke 2
    8063 1-9-2018 13:00 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 Zuid Eschmarke JO17-1 NEO JO17-5
    16300 2-9-2018 10:00 B1600 Beker reserve zondag De Tubanters1897 6 Zuid Eschmarke 2
               
    14903 8-9-2018 12:30 B1400 Beker reserve zaterdag  Zuid Eschmarke 2 Barbaros 2
    8415 8-9-2018 14:30 B3400 Zwaluwen jeugdbeker Onder 17 BSC Unisson JO17-2G Zuid Eschmarke JO17-1
    17010 9-9-2018 09:00 B1600 Beker reserve zondag Zuid Eschmarke 2 UDI VE1
               
      14-9-2018 19:30 35+ bij FC Aramea FC Aramea 35+1 Zuid Eschmarke 35+1
      14-9-2018 20:00 35+ bij FC Aramea De Tubanters 35+2 Zuid Eschmarke 35+1
      14-9-2018 20:30 35+ bij FC Aramea Zuid Eschmarke 35+1 Sportlust Glanerbrug 35+1
      14-9-2018 19:30 35+ bij BSC Unisson Zuid Eschmarke 35+2 UDI 35+1
      14-9-2018 20:00 35+ bij BSC Unisson Zuid Eschmarke 35+2 Victoria '28 35+1
      14-9-2018 20:30 35+ bij BSC Unisson BSC Unisson 35+1 Zuid Eschmarke 35+2
      14-9-2018 19:30 35+ bij Zuid Eschmarke/Sportclub Enschede Zuid Eschmarke 35+3 De Tubanters 35+3
      14-9-2018 20:00 35+ bij Zuid Eschmarke/Sportclub Enschede EFC PW 35+3 Zuid Eschmarke 35+3
      14-9-2018 20:30 35+ bij Zuid Eschmarke/Sportclub Enschede Zuid Eschmarke 35+3 Vosta 35+2
               
    15490 15-9-2018 16:15 B1400 Beker reserve zaterdag  AJC '96 3 Zuid Eschmarke 2
    16680 16-9-2018 09:00 B1600 Beker reserve zondag Zuid Eschmarke 2 EFC PW 1885 4